CO POWINNA WIEDZIEĆ OPIEKUNKA

Praca na stanowisku Opiekunki Osób Starszych cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku pracy. Uwarunkowane to jest wysokimi zarobkami oraz przyjazną atmosferą pracy.
Opiekunki z Polski, które przebywają u rodzin niemieckich są traktowane jak członek rodziny. Cieszą się ogromnym poważaniem ze względu na swoją pilność, wrażliwość oraz zdolności kulinarne.
Wiele rodzin niemieckich korzysta się z 24 godzinnej opieki domowej. Jest to alternatywa dla domów pomocy, które nie cieszą się dobrą opinią. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoby starsze przebywają do końca swoich dni we własnym domu. W codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, prowadzeniu domu oraz przygotowywaniu posiłków pomagają opiekunki z Polski. Niejednokrotnie są również upoważnione do zarządzania budżetem domowym i kontaktu z lekarzem.
Oczywiście każda z opiekunek ma również czas wolny, który ustalany jest indywidualnie z każdym podopiecznym i jego rodziną.
Praca na stanowisku Opiekunki Osób Starszych to praca legalna. Z wszystkimi pracownikami podpisywane są umowy zlecenia, od których odprowadzane są składki ZUS. 
Minimalna długość pobytu za granicą to 2 miesiące.
Wszystkie opiekunki są objęte 24-godzinną opieką ze strony konsultanta. W razie pytań i problemów możecie Państwo dzwonić i skorzystać z naszej pomocy.

Zapraszamy do współpracy.  Pobierz formularz  Zadzwoń: 71/723-32-06
 
 
 

HR Investment Sp. z.o.o.
ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec

Oddział i adres do korespondencji:
HR Investment Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 125/7
53-317 Wrocław

 Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności

Projektowanie stron i aktualizacja www: www.intermicro.com & www.myvisions.pl